Jennifer Coolidge

Emilce wszystko wolno. - Gdyby w tym zdaniu zamieniæ s³owo "kot" na "pies", wszystko by siê zgadza³. Psy s± przyzwyczajone do ¿ycia w stadzie, najlepiej czuj± siê w kontakcie z innymi zwierzêtami albo z cz³owiekiem, który po¶wiêca im du¿ czasu. Tymczasem koty s± samotnikami - poluj± w pojedynkê, nie tworz± gromad. Kot ¶wietnie siê czuje w swoim towarzystwie, bo gdy w domu nie ma w³a¶cicieli wiêkszo¶æ dnia po prostu mo¿e przesypiaæ. Je¶li zapewnimy mu odpowiednie warunki - kocie zabawki, przestrzeñ, pe³n± miskê i porcjê zabawy po powrocie z pracy - zwierzakowi niczego nie zabraknie - wyja¶nia dr Kaleta.
wiecej porad tutaj nie miała takich uczuć, ona była chodzącym dobrem. I myślę, że to dobro zostało jej zwrócone, bo do ostatnich dni swojego życia cieszyła się bardzo sprawnym umysłem i w miarę dobrym zdrowiem. Interesowała się polityką, historią, była dokładnie zorientowana w tym co się dzieje na świecie. Martwiła się wojną w Iraku, terroryzmem. Była pacyfistką.
Ja karmiłam piersią ( zostałam niewolnicą - jak twierdzisz) tylko jakoś tak nigdy nie odstawialam swoich potrzeb na bok, zawsze miałam czas dla siebie ( fryzjer, kosmetyczka, spotkania z kolezankami) Właściwie to teraz kiedy już od jakiegos czasu nie podaje synowi piersi brakuje mi czasu dla siebie, bo wolę np. usiąść i pobawic sie z nim. Oczywiscie szanuję Twoja wypowiedź, bo masz prawo do własnego zdania ale uwierz mi dla niektórych matek karmienie piersią jest niezwykłym doswiadczeniem.
Kotoro B. B., 2011, A Zosia ma raka na smyczy. Czyli mały człowiek mierzy się z chorobą rodzica, Wilga SA, Warszawa. Dorota Zawadzka zaistniała w show biznesie jako Superniania - kobieta, która w programie tym samym tytule pomagała rodzicom w wychowywaniu ich trudnych dzieci. Właśnie opublikowała w sieci record od poruszonej internautki, która podczas wizyty w centrum handlowym była świadkiem absurdalnej sytuacji.
Przewodnik Odkryj Łodź. Bardzo twórcza książka niezwykłym mieście to fantastyczna zabawa w odkrywanie miasta, której przewodzi autorka książki Karolina Kołodziej - matka dwójki pociech i wspaniały wykładowca uniwersytecki. Wszyscy poloniści wywodzący się z Uniwersytetu Łódzkiego pamiętają, jak cudownie dr Karolina przeprowadzała słuchaczy przez meandry pozytywizmu i młodej polski. Mam nadzieję, że ci, którzy nie pamiętają, w końcu dojrzeli, wytrzeźwieli i nadrobili zaległości w historii epok literackich, a już na pewno nadrabią zaległości w poznawaniu historii Łodzi właśnie z tym przewodnikiem w ręku (pamiętamy, że browar odstawiamy w ogóle, nie że z prawej do lewej lub odwrotnie).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Jennifer Coolidge”

Leave a Reply

Gravatar